ÖVRIGT / Böcker & Kartor / Karta 10582186
nr 1058 2186
Karta
General karta över Sverige 1902, 165x78
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
150 kr
måndag 26 september 2016
kl 20:51:44
100 kr
Karta
Kondition: slitage, skador
nr 1058 2186
Karta
Kondition: slitage, skador
Utrop: | 800 kr |
Såld: | 150 kr |
måndag 26 september 2016 |